PP 12 - Čas na změnu

30. listopadu 2015 v 6:00 | Ess |  Pozitivní PONDĚLÍ
Celý život si na něco zvykáme ať už je to práce, hlučný soused nebo samota. Žijeme na tomto světě a občas jsme něčím omezeni, někdy vlastně ani nevíme čím nebo kým.

Někdy už nás omezení začne štvát a rozhodneme se udělat změnu. Rosteme, naše osobnost roste, potřebuje víc místa, víc prostoru. Nenechme se proto utiskovat.

Už vás párkrát ve vašem životě napadlo, že byste mohli udělat změnu, ale pak se něco ve vás zaseklo a nešlo jít prostě dál. Ano je to dost možné, ale přitom je odpověď úplně jednoduchá. Zvykli jste si. Máte svoji pohodu a pohodlí, na které jste zvyklí, a nechce se vám opouštět bezpečí vašeho stereotypního života.

Pokud však opravdu stojíte o změnu a stále vás něco blokuje, nebojte se a udělejte to hned, jak vás to napadne. Neodkládejte nic na zítra, protože zítra už to neuděláte vůbec.

Já už jsem si myslela tolikrát, že se více směnit nemůžu ale, kdybych porovnala sebe teď s osobou, co tu žila před pár lety, nepoznala bych se. Ano. Nemusíme být celý život, tím kým jsme si zvykli být. Jako rostlina roste do výšky i my rosteme. Možná se náš růst na chvíli zastaví, ale to neznamená, že nás sluneční paprsky nemůžou vytáhnout ještě o něco výš.Nechme růst svoji osobnost, dejme prostor duchu a nebojme se být sami sebou.
Pá Ess
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama