PP 10 - Věř

16. listopadu 2015 v 13:03 | Ess |  Pozitivní PONDĚLÍ
Život není jednoduchý, ale my si ho občas ještě více komplikujeme. Není zrovna dvakrát moudré ponižovat sám sebe nebo někoho druhého. Mnohem lepší co můžeme pro sebe udělat je věřit. Ať už máme sen a zdá se nám absurdní, že by se někdy mohl splnit. Dejme mu šanci nic nezkazíte, když si svůj sen přehrajete v hlavě. Představte si vše, co chcete mít a pokud do toho dáte veškerou svoji fantazii a kus sebe uvidíte, že nebudete litovat. Protože vaše mysl ucítí naději a víru. Víra je něco co posunuje člověk dál kupředu i když už se vše zdá ztracené.

Otevřeme svá srdce a vypusťme veškerou závist. Nezáviďme lidem kolem sebe, ale začneme dělat něco pro naše vlastní štěstí pro budování našeho snu. Věci občas nemusí být tak růžové jak se na první pohled znají a ti lidé kteří jsou teď šťastní, třeba museli mnoho věcí ztratit, aby si uvědomili co je pro ně v životě důležité.

Nehraju si na žádného rádce, moje doporučení jsou jen věci, které mě napadají a osvěcují moji cestu tímto světem. Taky občas jsem na dně, a proto se snažím najít další, další a další cestu. Nikdy se nevzdám, jdu si za svým snem možná je to pošetilé, ale věřím svému snu. Vždy když už nemůžu dál, uvědomím si, kolik hrozných věcí jsem musela vytrpět a vezmu si sílu a jdu dál.

Někdo je pesimisticky naladěn a neumí si ani trochu představit že bude myslet pozitivně nebo mít víru v něco co se zdá na první pohled nemožné. Ale věřte či ne já jsem bývala ten největší pesimista pod sluncem ale pár lidí mi otevřelo oči. Ukázali mi, že svět nemá jen špatnou stranu ale také dobrou, která je ukrytá v maličkostech.
Víra má mnoho podob každý člověk ji může vidět v něčem jiném ale má jeden a ten samý základ. Pomáhá naší duši. Připouštíme další energii naší duši a posilujeme naše vnitřní já.


Proto věřme.
Ess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti články Pozitivní PONDĚLÍ?

Ano
Občas
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama