TOP 1 - 5

17. října 2015 v 16:55 | Ess |  Filmotéka
Krásné sobotní odpoledne,

dnešním dnem otvírám novou kategorii Filmotéka. Máte se určitě ještě na co těšit, protože toto není jediná nová rubrika, která se na tomto blogu objeví. V nejbližší době přidám další dvě, ale jejich název ještě neprozradím, ať máte nějaké to překvapení :).

Filmotéka co si pod tím představit? Každého napadne film a je to samozřejmě správně. Každý měsíc se budu snažit přidat alespoň jeden článek do této rubriky. Doporučím vám filmy, které jsem viděla, líbily se mi a také mají motivační charakter. V některých motivace není na první pohled možná znát, proto se pokusím vám ji ukázat nebo alespoň nastínit. Mě samotnou motivační filmy velmi baví nevím, jak to máte vy, ale doufám, že vás navnadím na některý film se podívat. Klikni zde pro lepší přehled.

A máme tu prvních 5 top filmů:

Nedotknutelní


Kdo neviděl, určitě shlédněte. Film je sice delší, ale není ani chvíli nudný. Občas jsem sice hrdiny litovala, ale na druhou stranu jsem se i zasmála. Příběh, který vás vezme za srdce.
Recenzi - připravuji

Million dollar baby


Přiznávám se, že konec není zrovna hezký a hodně jsem u něho brečela, ale ukazuje nám na silnou ženu, která si šla za svým, i když ji od toho jiní odrazovali. Šla za svým snem.
Recenzi - připravuji

Pokojný bojovník


Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Paradox, humor a změna. Pokud si chcete zafilozofovat o životě, vřele doporučuji tento film.
Recenzi - připravuji

Nikdy to nevzdávej


Trocha sportu, lásky, akce a boje. Každý máme v životě svůj boj ať už fyzický nebo psychický. Vždy se můžeme dostat ze situace, která nemá řešení (vždy je nějaká možnost).
Recenzi - připravuji

Tisíc slov


Někdo by řekl mimo mísu ale pro mě dobrá komedie s hlubším významem. Někdo prostě vypouští prázdná slova. Existují tací lidé, kteří cokoliv řeknou, já bych to dokázala vyjádřit jedním slovem, zatímco oni na to potřebují tucet vět. Zasmějte se a procvičte si neverbální komunikaci.
Recenzi - připravuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama