PP 07 - Hledání

19. října 2015 v 18:21 | Ess |  Pozitivní PONDĚLÍ
Příjemný podvečer,
máme tu další pondělí, a proto píšu další článek. V poslední době na mě doléhá negativní nálada díky počasí, které tu teď máme. Proto se snažím hledat pozitiva ve všem. Někdo mě označí naivkou, snílkem nebo tak podobně ale přece jen někdy je potřeba upustit uzdu fantazii.

Určitě se vám někdy stalo, mě tedy ano, že jste si oblíbili nějakou osobu. Ale časem docházela témata rozhovoru a společně trávený čas začal být nudný. Já osobně jsem se snažila s danou osobou udržovat určitý kontakt, i když ne už tak intenzivní ale osoba se mi začala vzdalovat. Čím více jsem se snažila, tím více se oddalovala. To asi není zrovna to, co jsem očekávala.

Proto se zamysleme nad tím, proč se to stalo a jaké je řešení?V mém případě to byl upadající zájem z druhé strany a občas jsem si přišla hrozně jako bych se vtírala. Nebylo to pohlazení pro mou duši, a proto jsem s tím přestala v domnění, že třeba daná osoba si uvědomí, co se stalo. Ale jak už jsem psala tak nechat odejít lidi ze svého života je občas lepší. Proto jsem to udělala a on se už nevrátil. Tohle není tedy moc povzbuzující. Dalším důvodem může být, že jsme se nepotkali ve správný čas. Je spousta možných variant proč to nevyšlo.


A teď k jádru řešení. Moje doporučení je nečekat. Nečekat na partnera, který vás opustí kvůli jiné ženě, nečekat na kamaráda, který si místo vás vybere vždy jiného kamaráda, s kterým se vydá do kina. Proč stále čekáme? Je to ubíjející a ztrácíme možnost najít jinou osobu. Třeba právě teď někde ve světě chodí člověk, který hledá spřízněnou duši osobu, jako jsi ty. Nestůj a nečekej, objevuj.

Objev a hledej třeba i najdeš.

Ess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama