PP 04 - Pravá tvář

28. září 2015 v 8:01 | Ess |  Pozitivní PONDĚLÍ
Zdravím,
máme tu další den. Ráno, kterým začíná nová možnost začít s něčím novým. Každé ráno děkuju Bohu, že mám možnost probudit se do dalšího dne, někteří lidé takové štěstí nemají. Každým dnem se učím novým věcem, získávám další úlomky vědomostí, kterými spěji k určité úrovni moudrosti, není to snadné být živ ale, když přijmeme to, co nám život přináší je to nádherné.

Mnohokrát v mém životě jsem měla pocit, že to nejsem já, že dělám věci, které se ode mě očekávají, než věci, které chci já sama. Byla to chyba, kterou jsem musela objevit sama, abych ji mohla napravit a poučit se z ní. Teď žiju život svým JÁ, jsem osoba, kterou znám a nemusím se bát, že přijde den, kdy se budu dívat do zrcadla a nebudu mít ponětí, na čí odraz se ve skutečnosti koukám.

Co je ta žena v zrcadle zač? Proč se vydala špatnou cestou?A i kdyby tahle situace někdy nastala, řeknu si: "Ta žena v zrcadle udělala vše proto, aby šla po hlasu srdce a pokud je zničená je to jen důkaz toho že udělala vše pro to, aby byla šťastná. Možná nevidím osobu, kterou jsem se chtěla stát, ale vidím silnou ženu, která dělala v životě to, co chtěla. I přes kompromisy a ústupky, které musela udělat, šla za svým snem a celý život bude vzpomínat na dny, kdy si uvědomila, že je potřeba odhodit masku a stala se sama sebou."

Ukazovat životu druhou tvář v domnění lepšího průchodu životem je naivní. I když ukážu životu tvář, kterou bych chtěla být, ale nejsem, je to horší pro mě, protože celý život budu žít jen ve lži a sama nebudu za chvíli vědět, kdo opravdu jsem. Která tvář je ta pravá? Ukažte svou pravou tvář, protože na dvojí hru není čas.


Proto odhoď masku a ukaž svou pravou tvář. Možná není, dokonala ale i v nedokonalosti je kouzlo. A já chci to kouzlo vidět.
S láskou
Ess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama