PP 02 - Malý krok

14. září 2015 v 13:19 | Ess |  Pozitivní PONDĚLÍ
Ahoj,
vítám tě u druhého článku v rubrice Pozitivní PONDĚLÍ a doufám, že tě tento článek naladí na dobrou vlnu. Když říkám dobrou vlnu myslím tím motivační náladu na celý týden.

Připadáš si, že stojíš poslední dobou stále na stejném místě a ne a ne se pohnout vpřed? Možná potřebuješ popostrčit.
Každý krok ať už je správný nebo špatný má nějaký užitek, můžeš se přiblížit o kus svému cíli nebo alespoň získat nějakou tu zkušenost. Záleží pouze na tvém pohledu na věc a chtít něco víc a nestát ale jít. Chceš být básník tak aspoň vezmi papír a tužku a zkus něco napsat, protože věčné čekání ať už na skvělý nápad nebo něco jiného ti jen ubírá čas, který jsi mohl strávit jako básník. Věčné čekání, že si někdo všimne tvého talentu, ti nepřinese nic jen ztrátu času. I ten nejmenší krok ti může změnit celý život. Běž a uvidíš zázraky, stačí odhodlání a víra a dokážeš nemožné.
Viděli jste film Jíst, meditovat, milovat? Ano jak řekla Liz: Jistý žebrák chodí denně do kostela a modlí se před sochou svatého. "Milý svatý, moc tě prosím nech mě vyhrát v loterii." Socha svatého ožije a říká "Milý synu, moc tě prosím tak si alespoň kup los."
Vezměte osud do vlastních rukou a kupte si svůj los ke svému cíli. Neodkládej to na zítra, už dnes změň něco ve svém životě, protože až se za pár měsíců otočíš, už nebudeš stát na stejném místě, budeš daleko od místa, kde stojíš dnes.


Jdi.

S láskou Ess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříš na osud?

Ano
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama