Život je cesta

9. června 2015 v 20:07 | Ess |  Cesta
Život by se dal přirovnat k cestě, nikdy nevíme, co přijde a někdy se cesta rozdělí a my stojíme na rozcestí. Jakou cestu si vybrat jaká bude ta správná? Klademe si otázky, na které nevíme leckdy odpověď.
Někdy zakopneme a spadneme, ale je důležité se znovu zvednout a pokračovat dál. Nikdy nestát na místě i malý krůček je cesta vpřed. Nikdy nesmíme přestat věřit, že zvládneme všechno.
Každý máme sny a většina kráčí svojí cestou vstříc snům. Někdo má strach, nemá odhodlání vydat se za svým snem, ale důležité je to alespoň zkusit aby sis nikdy nemusel vyčítat, že jsi promarnil šanci. Nevíme, jak to skončí, co bude dál v budoucnu a proto je důležité žít každým dnem naplno.
Málokdo si uvědomuje, že cesta a překážky na ní jsou občas zajímavější, než to za čím se ženeme. Protože až to najdeme, co bude dál budeme mít nějaký výsledek ale jak jsme k němu došli, to bude to na co budeme vzpomínat. Proto si svoji cestu užívejte, i když je občas plná nebezpečí, hledejte krásu všude kolem. I v deštivém počasí se dá vidět pozitiva, třeba když vykoukne duha, usmějte se.

I já se před rokem objevila na rozcestí, jít na vysokou školu nebo ne. Zkusila jsem to a jdu si za tím, co chci a mám ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama